CIRCLE Education s.r.o.


 

E-GOVERNMENT ELEKTRONIZACE VEŘEJNÉ ZPRÁVY

Rozsah: 8 vyučovacích hodin


Cílová skupina: Úředníci územních samosprávných celků, včetně vedoucích úředníků a vedoucích úřadů podle § 2 odst. 4 až 7 zákona č. 312/2002 Sb.


Cíl kurzu: Získání praktických dovedností a zkušeností v oblasti práce s osobním počítačem. Absolvent zvládá základní počítačové programy standardně používané v administrativě na uživatelské úrovni. Je si jistý zejména v oblasti psaní a editace textu a prací s internetem a emailem.


Obsah:

             Textový editor

Prostředí textového editoru, zásady psaní textu, vytvoření nového dokumentu, uložení, pohyb v textu, výběr, kopírování, přesun, formátování písma a odstavce v korespondenci, vzhled stránky, odrážky, číslování - praktické využití při editaci, tabulátory a jejich využití při zarovnávání obchodní korespondence, kontrola pravopisu, vyhledání a nahrazení textu, tisk dokumentu, automatické opravy, obálky a štítky, základy hromadné korespondence.

             Internet a email

 Základní pojmy, připojení počítače k internetu, historie, oblíbené, optimalizované vyhledávání na internetu, bezpečnost na internetu, státní správa na internetu, princip elektronické pošty, doručená a odeslaná pošta, vytvoření a odeslání zprávy, spam.


Lektor:
Stanislav Kajtár - OSVČ v oblasti pořádání odborných kurzů včetně lektorské činnosti od roku 2002.

Cena kurzu: 2200 Kč osvobozeno od DPH


informace o termínu

Rádi byste byli informování o vyhlášení termínu pro tento kurz? Nechte nám svůj email – ozveme se Vám.